Dřevěné střešní okno DAKEA Better View KHV B100

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Dřevěné střešní okno Dakea Better s panty umístěnými v horní části okna pro nerušený výhled do okolí.

od 5 300 Kč
Značka Dakea
Kategorie Střešní okna a výlezy DAKEA
Záruka 20 let
Zvolte variantu
Rozměr: 66x118 cm 3 dny 6 250 Kč
   
Rozměr: 78x98 cm 3 dny 6 250 Kč
   
Rozměr: 78x118 cm 3 dny 5 300 Kč
   
Rozměr: 78x140 cm 3 dny 6 950 Kč
   
Rozměr: 55x98 cm 3 dny 5 600 Kč
   
 

Dakea Better View jsou střešní okna s horním závěsem.

Okna Dakea Better View se vyznačují zvýšenými parametry úspory energie a bezpečnosti použití, čímž zajišťují nízkou spotřebu energie a vysoký komfort!

Díky konstrukci s horním závěsem poskytují okna Dakea Better View maximální okenní plochu, ať už kvůli lepšímu výhledu, větší flexibilitě montážní výšky nebo pohodlnější manipulaci s okenním křídlem. Okna jsou opatřena dodatečnou vrstvou laku a tvrzeným vnějším sklem pro vyšší odolnost a bezúdržbové používání. Okno je vybaveno větrací klapkou (pro pasivní větrání) a rukojetí se dvěma přídavnými polohami, která umožňuje flexibilní a pohodlné větrání.

V Dakea Better View byly použity dva nízkoemisní povlaky v novém zasklení. Řešení Thermostat odráží v zimě teplo zpět dovnitř a tím snižuje náklady na energii a zvyšuje komfort obyvatel. Toto energeticky úsporné řešení zajišťuje lepší součinitel prostupu tepla - Uw 1,3 W/m2K. Laminované vnitřní sklo chrání proti následkům nárazu zevnitř. Ve spojení s tvrzeným sklem zajišťuje plnou ochranu obyvatel.

Na okna Dakea Better View je poskytována 20letá záruka.

Tento produkt byl navržen a vyroben v souladu s nejvyššími normami kvality s využitím pokročilých technologií.

Střešní okna Dakea Best lze namontovat do všech střešních krytin u střech se sklonem 15–55 stupňů. Správná montáž vyžaduje použití originálního lemování Dakea.

View

View zasklení

View rozměry